Finanse

W ramach działalności United Values, na co dzień wspiera małych i średnich przedsiębiorców w budowaniu i zabezpieczaniu kapitału w ramach projektu United Business Support, możemy zaproponować spotkanie, na którym porozmawiamy o możliwości współpracy w zakresie rozwiązań dotyczących trzech obszarów mianowicie FINANSE, PRAWO i PODATKI.

inwestycje United ValuesWsparcie Finansowe, usługa zapewniająca bieżącą płynność przedsiębiorstwa przy wykorzystaniu nowoczesnych mechanizmów finansowych. Gwarantuje dostęp do osobistego, mobilnego konsultanta finansowego, audyt kondycji finansowej pod kątem możliwości pozyskania kapitału, przedstawienie możliwości pozyskania go z instytucji bankowych i środków z alternatywnych źródeł, przeprowadzenie procedury pozyskania kapitału i poradę w zakresie inwestycji wolnych środków.

Proponuje swoim Klientom i Partnerom inwestowanie swojego kapitału w różnorodne dziedziny gospodarki. Jednak, aby inwestować "z głową", potrzebny jest czas i wiedza.

Stąd też podstawą naszej działalności jest edukacja. Na naszych szkoleniach, w tym przede wszystkim Seminarium United Values, otrzymasz wiedzę finansową przedstawioną w prosty i przyjazny sposób. Możesz także przetestować najnowsze rozwiązania inwestycyjne, do obsługi których nie potrzebujesz zaawansowanej wiedzy finansowej, a jedynie odrobinę czasu - 5 minut miesięcznie. Cyklicznie oferujemy również zaawansowane szkolenia inwestycyjne.

 

Sprawdź, czy poniższe zagadnienia są dla Ciebie interesujące?

Wydarzenia

 • Debata "Index of Economic Freedom 2015" +

  W Pałacu Prezydenckim odbyła się we wtorek 27 stycznia debata "Indeks Wolności Gospodarczej 2015 - co dalej? Polska 2025-2040", podczas której zaprezentowano Zobacz więcej
 • UBS jako wsparcie biznesu +

  W środę, 19 listopada w siedzibie ZPP odbyło się seminarium poświęcone tematyce  Zobacz więcej
 • Forum! "Jak podwójnie zarobić na nieruchomościach" +

        29 maja 2014 godz. 1845 - 2100   Chociaż istnieje wiele różnych strategii, które można zastosować, aby zarobić na nieruchomości, Zobacz więcej
 • Seminarium United Values +

                             20 września Związek Przedsiębiorców i Pracodawców czyli Zobacz więcej
 • United Values została firmą rekomendowaną przez ZPP +

  Zobacz więcej
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Filary działalności