Ludzie

Zdjęcie stronaWiktor Dmochowski

Prezes Zarządu

Z branżą finansową związany od kilkunastu lat. Najpierw jako inwestor na warszawskiej giełdzie kiedy ta na początku lat dziewięćdziesiątych liczyła zaledwie kilkanaście spółek, a później jako specjalista od kredytów hipotecznych. Od 2007 związany z rynkiem inwestycyjnym. Członek Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Profesjonalny, sumienny, godny zaufania. "Oaza spokoju", "solidna firma" to najczęstsze określenia współpracowników pod jego adresem.

 
 

marcin grelaMarcin Grela

Dyrektor Generalny

Charyzmatyczny mówca, wizjoner i lider firmy United Values. Absolwent stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zamiast kariery w dyplomacji wybrał drogę biznesową co okazało się strzałem w dziesiątkę. W branży finansowej od 2007 roku specjalizuje się w dystrybucji produktów inwestycyjnych. Jego wiara w drugiego człowieka oraz otwartość na ludzi spowodowała powstanie wyjątkowego zespołu ludzi, tworzącego dziś firmę United Values.

 

adam kozłowskiAdam Kozłowski

Dyrektor ds. Inwestycji

Ukończył Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, specjalizacja: Bankowość Inwestycyjna oraz Analizy Bankowe. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując jako analityk finansowy w jednej z największych korporacji świata – Unilever. Przygodę z inwestowaniem własnych pieniędzy rozpoczął w 2002 roku. Od tego czasu przetestował na własnym przykładzie większość możliwości, które oferuje rynek finansowy indywidualnemu inwestorowi. Zdobytą wiedzą dzieli się od 2007 roku prowadząc różnego rodzaju szkolenia oraz indywidualne konsultacje. Analityk z ludzką twarzą.

Wydarzenia

 • Debata "Index of Economic Freedom 2015" +

  W Pałacu Prezydenckim odbyła się we wtorek 27 stycznia debata "Indeks Wolności Gospodarczej 2015 - co dalej? Polska 2025-2040", podczas której zaprezentowano Zobacz więcej
 • UBS jako wsparcie biznesu +

  W środę, 19 listopada w siedzibie ZPP odbyło się seminarium poświęcone tematyce  Zobacz więcej
 • Forum! "Jak podwójnie zarobić na nieruchomościach" +

        29 maja 2014 godz. 1845 - 2100   Chociaż istnieje wiele różnych strategii, które można zastosować, aby zarobić na nieruchomości, Zobacz więcej
 • Seminarium United Values +

                             20 września Związek Przedsiębiorców i Pracodawców czyli Zobacz więcej
 • United Values została firmą rekomendowaną przez ZPP +

  Zobacz więcej
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Filary działalności