Opinie klientów

Na początku chciałabym podziękować za możliwość udziału w szkoleniu w siedzibie ZPP z Psychologii i Techniki Sprzedaży.

Było ono prowadzone w bardzo interesującej formie, która pozwalała brać czynny udział uczestnikom dzięki czemu wyniosłam z niego nie tylko wiedzę teoretyczną ale również praktyczną. Na szkoleniu było omówionych wiele ciekawych zagadnień min. przedstawienie osobowości potencjalnych Klientów co w przyszłości pozwoli mi na dobranie odpowiedniej „strategii” negocjacyjnej w kontaktach z nimi.

Poza tym, mi osobiście ze względu na stanowisko jakie zajmuję w swojej firmie- Kierownik Biura przyda się również wiedza dotycząca stworzenia idealnego zespołu.

Pozdrawiam

Katarzyna Niewiarowska

Szkolenie w ZPP z Psychologii i Techniki Sprzedaży było ciekawym doświadczeniem. 
Szczególnie cenne, moim zdaniem, było ze względu na fakt, że prowadził je doświadczony Praktyk w dziedzinie sprzedaży.
 
Jeżeli chodzi o treści, to przede wszystkim:
- nacisk na kwestię uczciwego podejścia do sprzedaży, jako klucza do sukcesu;
- zagadnienia związane z 3. podstawowymi pragnieniami i pułapkami z nich wynikającymi; 
- ćwiczenie oparte o tzw. "model jeża";
- typy osobowości oraz ich przełożenie na syutacje typu: win-lose, win-win, lose-win, lose-lose.
 
Czego zabrakło? Moim zdaniem trochę czasu w końcówce szkolenia, aby na spokojnie omówić IV temat i całość podsumować.
Pozdrawiam,

Maciej Giemza

Jest mi niezwykle miło, że mogłam uczestniczyć w dwudniowym Seminarium organizowanym przez firmę United Values.
Z pełną świadomością muszę stwierdzić, iż było to bardzo wartościowe szkolenie, które uświadomiło mi kilka istotnych spraw min. jak skutecznie zarządzać swoimi pieniędzmi oraz jak inwestować bezpiecznie i z "głową".
Poza tym zdałam sobie sprawę z tego, że czas biegnie bardzo szybko, więc warto w życiu zaryzykować i nie bać się zmian, które mogą okazać się zmianami na lepsze. Ponadto cieszę się, że głównym założeniem firmy UV jest edukowanie ludzi w kwestii bezpieczeństwa finansowego.
Z pewnością zdobytą i przydatną wiedzą podzielę się ze znajomymi i rodziną.

Z poważaniem Aneta Teper

Całe Seminarium pzrygotowane merytorycznie, dużo przydatnej wiedzy a informacje przekazywane były w prosty i komunikatywny sposób. Największe wrażenie na mnie zrobił Maciej Ciechanowski, który przekazał swoje doświadczenie w zarządzaniu firmami. Szkolenie nauczyło mnie jak planować i prowadzić biznes. Ale również uzyskałam wartoścowe informacje dotyczące bezpieczeństawa inwestowania.

Seminarium United Values pokazało a właściwie uświadomiło mi jakie braki są w mojej edukacji finansowej. Po chwili refleksji i rozmowach z innymi uczestnikami szkolenia zrozumiałem tak naprawdę ile tracę pieniędzy i wiem już jak to zmienić. Od kilku lat prowadzę własną działalnośc gospodarczą mimo to największe wrażenie zrobiła na mnie wiedza przekazywana przedsiębiorcom oraz panel Pana Macieja Ciechanowskiego.

empresa "Seminarium United Values, na którym miałam przyjemność gościć 23-24 listopada 2013 r. w hotelu Uroczysko w Cedzynie uświadomił mi wagę inwestycji, usystematyzował i odświeżył wiedzę finansową tak niezbędną do bieżących zadań. Całość odbyła się w niezwykle humorystycznej atmosferze, wielu wartościowych rozmowach oraz nowych biznesowych i nie tylko kontaktach. Polecam udział zarówno tym, którzy zaczęli interesować się tematyką finansów, jak również tym, którzy jeszcze o tym nie myśleli, a zaczną po udziale w seminarium - zapewniam."

Pobyt - uczestnictwo w seminarium zainspirowało mnie do zmian i zrobię to wcześniej niż bym musiała. Atmosfera pełna pozytywnych uczuć i energii. Na wykładach nauczyłam się zarządzania finansami i poznałam interesujące rozwiązania finansowe. Wspaniali i profesjonalni wykładowcy. Panele pełne fachowej treści. Szkolenie oceniam w skali od 1 do 5 na mocne 5.

logo altisChciałabym serdecznie podziękować za zaproszenie do udziału w seminarium organizowanym przez  United Values.
Szkolenie odbyło się w dniach 26-27.10.13 w Hotelu Uroczysko w Cedzynie k/ Kielc.
Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu osób prowadzących to szkolenie, ich merytorycznej wiedzy i kultury osobistej.
Nadal podtrzymuję opinię wyrażoną podczas seminarium ,że "przywróciliście mi wiarę w ludzi", w to że na rynku oprócz firm "naciągających naiwnych ludzi" są takie jak United Values, które wspaniale wypełniają swoją misję pomagania ludziom w zarządzaniu ich pieniędzmi, nie zapominając o wartościach , jakimi każdy powinien się kierować w życiu.

mkofficemanagement Niedawno uczestniczyłam w szkoleniu na temat Skutecznej komunikacji. Cieszę się, że mimo wielu zajęć i dużego zmęczenia zdecydowałam się na nie wybrać. Atmosfera była fantastyczna, sposób prowadzenia lekki i sprzyjający szybkiemu przyswajaniu informacji. Wiedza, którą zdobyłam pomaga mi zrozumieć zachowania innych ludzi i przyjąć odpowiednią postawę w trudnych sytuacjach. Dowiedziałam się także dlaczego przez wiele lat kulała moja komunikacja z bratem. Teraz będzie mi łatwiej zaakceptować jego sposób postępowania.

WebSS StudioWiedza, którą otrzymałem na szkoleniu ze skutecznej komunikacji pozwoli mi jeszcze lepiej zrozumieć żonę, która jest moim przeciwieństwem charakterologicznym, a zarazem najlepszym uzupełnieniem. Informacje podane w przyjemny i dostępny sposób uświadomiły mi własne wady i zalety, które w najbliższych tygodniach chce zamienić w podniesienie efektywności rozmów z moimi partnerami biznesowymi.